پنجشنبه 5 آبان 1401 بیانیه دانشگاهیان پیام نور استان فارس در محکومیت حمله وحشیانه تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع)
بیانیه دانشگاهیان پیام نور استان فارس
محکومیت حمله وحشیانه تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ(ع)

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»
«بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما از‏‎ ‎‏مرگ نمی ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. منطق ندارید شما! منطق شما ترور است!(صحیفه امام جلد ۷ ص ۱۸۳)»
بار دیگر دستهای پلید و آلوده معاندان و ایادی استکبار، کوته نظر و بزدل، آغشته به خون جمعی از عشاق و زائران سومین حرم اهل بیت(ع) شد و بدین‌ ترتیب جمعی از این عزیزان زائر مورد اصابت تیر کفر و کینه توزی قرار‌گرفته و به اعلا درجه شهادت نائل آمدند.
دانشگاهیان دانشگاه پیام نور استان فارس ضمن ابراز اوج انزجار و تنفر خود از همه سران و دستهای خون خوار آمریکا، اسراییل، گروهک های تجزیه طلب و منافق و جریان خونخوار سعودی، سلطنت طلبان و هر کسی که از این قماش حمایت میکند، این حادثه بسیار تلخ را بشدت محکوم و خدمت حضرت ولی عصر(عج)، نائب برحق حضرت ایشان، امام خامنه ای(حفظه الله)، همه مردم شریف شیراز و ملت شریف ایران و همچنین خانواده های داغدار شهدای نمازگزار حرم‌ مطهر شاهچراغ(ع) تبریک، تسلیت و تعزیت عرض می نماید؛ و قطعا و یقینا دشمنان قسم خورده بدانند! مردم غیور، ولایتمدار و آگاه این مرز و بوم، که دیرزمانی است برای استقلال، پیشرفت، حاکمیت ارزش های الهی و اهتزاز عزتمند پرچم اسلام ناب محمدی(ص) بر سرای میهن، عزیزترین عزیزان خود را به پیشگاه خداوند کریم تقدیم کرده اند، هیهات که چنین مردمی در مقابل رذالت های وحشیانه عوامل حقیر استکبار جهانی از پیمودن مسیر عزّت و سربلندی و عرض ارادت و عشق به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بازمانند و به این ایادی کفر و سردمدارانشان عرض می کنیم که دست انتقام الهی به فضل الهی به زودی گریبانشان را خواهد گرفت چرا که: «وَمَنْ قُتِلَ مَظْلُومًا فَقَدْ جَعَلْنَا لِوَلِيِّهِ سُلْطَانًا» (اسرا/۳۳).
در پایان ضمن تسلیت به بازماندگان، برای شهیدان والامقام این حادثه تروریستی، غفران و رحمت واسعه الهی و آرامش در جوار اولیاءالله، مسألت نموده و از دستگاه های مسئول خواهشمندیم که با درایت و قطعیت نسبت به شناسایی عوامل پشت پرده و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی اقدام و آنها را به سزای اعمال ننگینشان برسانند و نگذارند که عده ای معلوم الحال با فتنه انگیزی، آسایش، امنیت و اتحاد و همدلی امت اسلامی را خدشه دار نمایند.

دانشگاهیان دانشگاه پیام نور
کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان فارس
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان فارس
 
امتیاز دهی