رقابت 2894داوطلب كنكور سراسري 1403(نوبت دوم) در جهرم  
دكتر سید محمد ذبیحین پور رئيس دانشگاه پيام نور جهرم و نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در برگزاري كنكور سراسري  1403(نوبت دوم) در شهرستان جهرم بیان کرد: کنکور سراسری همزمان با سراسر کشور به مدت ۲ روز متوالی در پنج‌شنبه و جمعه 21 و 22 تیر ماه۱۴۰۳ و در دو نوبت صبح و عصر در حوزه‌های اصلی و فرعی دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد و آموزش و پرورش جهرم، برگزار می‌گردد. در اين آزمون  تعداد  2894 نفر در شهرستان جهرم با يكديگر رقابت می‌كنند كه از اين تعداد 1858 نفر زن و 1036 نفر مرد می‌باشد. 
نماينده تام الاختيار سازمان سنجش در شهرستان جهرم ضمن تشکر از همکاری مؤثر فرمانداری ویژه و شورای محترم تأمین و همه دستگاه‌های مرتبط از جمله نیروی انتظامی، اورژانس،  اداره برق، آتش نشانی،  آبفا و ... افزود: شروع فرآيند برگزاری آزمون صبح‌ها راس‌ ساعت‌ ۸  و عصرها راس ساعت ۱۴:۳۰  آغاز می‌گردد و درب حوزه‌های امتحانی نیم ساعت قبل از آغاز فرآیند آزمون بسته شده و طبق دستورالعمل از ورود متقاضیان پس از بسته شدن درب حوزه هاي امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد و لذا داوطلبان لازم است زمان مناسب از منزل تا حوزه امتحانی را برآورد کرده و به موقع در محل آزمون حضور یابند.
 همچنین داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که حوزه‌های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافي معذور می باشند.
 لازم به ذکر است که نماینده رفع نقص کارت شرکت در آزمون سازمان سنجش روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 20و21 تیرماه ۱۴۰۳ در دو نوبت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ صبح  و ۱۴ تا ۱۸ عصر در طبقه دوم ساختمان ملاصدرا  واقع در ساختمان اداری دانشگاه پیام نور جهرم  مستقر و پاسخگوی داوطلبان می باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر